Indoor Sales Specialist

ASSA ABLOY Entrance Systems Poland Sp. z o.o. (www.assaabloyentrance.pl) oferuje kompleksowe rozwiązania do automatycznej obsługi zewnętrznych i wewnętrznych wejść i wjazdów. Zaopatrujemy Klientów w bramy przemysłowe, systemy przeładunkowe oraz drzwi automatyczne, a także w serwis urządzeń przez cały okres eksploatacji.

Obecnie poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: biuro w Warszawie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie podstawowym punktem kontaktowym dla obecnych i potencjalnych Klientów firmy.

Do zadań Specjalisty ds. Sprzedaży należy:

Dobór optymalnego rozwiązania w oparciu o zapytanie otrzymane od Klienta.

Przygotowywanie i wysyłanie ofert, również we współpracy z Handlowcem Zewnętrznym.

Aktywny kontakt z Klientem i osobista opieka nad wybraną grupą Klientów.

Wsparcie techniczne Klientów oraz współpracowników.

Bieżąca aktualizacja danych w systemie CRM.

Realizacja założonych zadań sprzedażowych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane.

Praktyczne doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą Klienta.

Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1.

Zdolność do samodzielnej realizacji zadań w ramach uzgodnionego zakresu uprawnień.

Zrozumienie zagadnień technicznych poparte stosownym wykształceniem lub doświadczeniem.

Nienaganna opinia z poprzedniego miejsca pracy

Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Ciekawą i ambitną pracę w międzynarodowej firmie.

Możliwość rozwoju zawodowego, także w innych spółkach z grupy ASSA ABLOY.

Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Warsaw
Poland

Submit your application